Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Developed by JoomVision.com

tytulnumer 1 tytulnumer 1

tytulnumer 2 tytulnumer 2

tytulnumer 1 tytulnumer 1

tytulnumer 2 tytulnumer 2

aktualności gimnazjum

PDFDrukujEmail

Poprawiony: poniedziałek, 04 kwietnia 2016 20:26 piątek, 18 marca 2016 00:00

17 Marca 2016 r. w Centrum Edukacji Młodzieży im. ks. J. Popiełuszki w Górsku wręczono nagrody najlepszym uczestnikom Wojewódzkiego Interdysyplinarnego Konkursu o Wielkich Polakach . Finalistką tego Konkursu została Natalia Szymczak , a laureatkami Kinga Suska i Joasia Górska , która zajęła drugie miejsce i w nagrodę otrzymała rower.

 

aktualności szkolne

PDFDrukujEmail

Poprawiony: czwartek, 31 marca 2016 20:33 piątek, 18 marca 2016 00:00

W dniu 17 marca 2016r. w naszej szkole odbyły się ciekawe zajęcia z przyrody. Gościliśmy „Planetarium Nieba Północnego” . Celem zajęć była popularyzacja nauki, zwłaszcza astronomii oraz zachęcanie młodych ludzi do zgłębiania tajemnic Wszechświata. Wizyta w planetarium stała się dla uczniów impulsem do pogłębiania swojej wiedzy i zainteresowań i zaspokoiła ich ciekawość. Prezentowany program edukacyjny został zróżnicowany tematycznie i dostosowany do poszczególnych grup wiekowych. Forma prezentacji (system projektorów i rzutników, przekazy multimedialne, efekty specjalne wizualne i dźwiękowe) i jej miejsce (przenośna nadmuchiwana kopuła) okazały się wielką atrakcją dla uczniów oraz fantastyczną pomocą dydaktyczną. Planetarium zaprosiła pani Mariola Wrzesińska.

 

Strona 10 z 140

You are here: Start
Green Blue Orange Back to Top
Joomla extensions by Siteground Hosting