Developed by JoomVision.com

tytulnumer 1 tytulnumer 1

tytulnumer 2 tytulnumer 2

tytulnumer 1 tytulnumer 1

tytulnumer 2 tytulnumer 2

Uczniowie naszej szkoły

PDFDrukujEmail


ROK SZKOLNY 2020/2021

 

KLASA I

  1. Chrząszcz Filip

  2. Czekała Jakub

  3. Jędrasik Kuba

  4. Maciejczak Anna

  5. Magolan Julia

  6. Ossowski Filip

  7. Potęga Franciszek

  8. Rogińska Zofia

  9. Salomoński Bartosz

  10. Śladewska Jagoda

  11. Szefler Tomasz

  12. Włodarska Julia

  13. Wojtkowska Agata

 

KLASA II

 

  1. Białkowska Dajana
  2. Fuminkowski Maciej
  3. Golenia Antoni
  4. Golenia Dawid
  5. Gzik Mateusz
  6. Kawczyńska Nicola
  7. Kozłowska Alicja
  8. Mielczarek Radosław
  9. Olejniczak Kacper
  10. Orłowska Zuzanna
  11. Rudnicki Jakub
  12. Rykowski Antoni
  13. Szparaga Nikola
  14. Wesołowski Dawid
  15. Wochna Kacper

 

 

KLASA III

  1. Biernat Barbara
  2. Cygańska Tamara
  3. Dembczyński Bartosz
  4. Fuminkowska Weronika
  5. Jaworski Bartłomiej
  6. Kaczmarek Stanisław
  7. Kawka Amelia
  8. Lewandowska Wiktoria
  9. Urbańska Lena
  10. Więckowski Paweł
  11. Wróblewska Amelia
  12. Wróblewska Zuzanna
  13. Zając Zofia
  14. Zasada Maria
  15. Zielińska Zuzanna
  16. Żywiczyńska Zuzanna

 

KLASA V

  1. Bachorska Martyna
  2. Biernat Alicja
  3. Chełminiak Natalia
  4. Cygański Igor
  5. Kamińska Katarzyna
  6. Korba Radosław
  7. Kretkowska Justyna
  8. Lewandowski Dominik
  9. Lipa Nikola
  10. Pawlak Maja
  11. Sikorska Amelia
  12. Stasiak Jakub
  13. Tobjasz Gabriela
  14. Trzeciak Weronika
  15. Urbański Mikołaj
  16. Wesołowski Jakub
  17. Wyborska Klaudia
  18. Zając Kacper

 

KLASA VI

  1. Biesiada Adam
  2. Dąbrowska Natalia
  3. Dokładny Filip
  4. Golenia Kacper
  5. Gzik Kacper
  6. Jóźwiak Marta
  7. Kaniewski Filip
  8. Kozłowska Julia
  9. Kretkowski Mateusz
  10. Kwiatkowska Natalia
  11. Maciejczak Piotr
  12. Michalska Jaśmina
  13. Nawra Kinga
  14. Rogińska Marta
  15. Rychter Oliwia
  16. Wojtkowska Oliwia
  17. Zasada Krzysztof

 

KLASA VII

  1. Chlewicki Mateusz
  2. Golenia Amelia
  3. Grzegorski Mateusz
  4. Kaczmarek Sebastian
  5. Królak Sandra
  6. Lipa Tymoteusz
  7. Pawlak Magdalena
  8. Pawlak Miłosz
  9. Piotrowska Justyna
  10. Piotrowski Konrad
  11. Przybysz Adam
  12. Przybysz Karolina
  13. Przybysz Krzysztof
  14. Salamońska Sandra
  15. Sobczak Julia
  16. Tobjasz Hubert
  17. Walczak Mateusz
  18. Wiśniewska Sandra
  19. Wyborski Bartosz
  20. Zwierzykowska Nicola

 

KLASA VIII

  1. Bachorski Szymon
  2. Biernat Kinga
  3. Bryl Wiktoria
  4. Chmielewski Michał
  5. Dąbrowski Krystian
  6. Jóźwiak Dominik
  7. Kalota Jakub
  8. Klonowska Wiktoria
  9. Konwent Szymon
  10. Kotlewska Julia
  11. Nawra Kacper
  12. Ossowski Kacper
  13. Popławski Piotr
  14. Rak Miłosz
  15. Rykowska Amelia
  16. Rysio Izabela
  17. Sołtys Szymon
  18. Waćkowski Igor
  19. Więckowski Daniel
  20. Zalesiak Amelia
  21. Żywiczyńska Natalia
  22. Żywiczyńska Wiktoria

 

You are here: Start Uczniowie
Green Blue Orange Back to Top