Developed by JoomVision.com

tytulnumer 2 tytulnumer 2

SZKOŁA MUZYCZNA

PDFDrukujEmail

Publiczna Szkoła Muzyczna I stopnia w Konecku kształcić będzie bezpłatnie, w następujących specjalnościach: fortepian, skrzypce, gitara, akordeon, flet poprzeczny, klarnet, saksofon, trąbka, perkusja.

Nauka w Szkole odbywać się będzie w dwóch cyklach nauczania:

1) sześcioletni cykl nauczania – grupy wiekowe młodsze (uczniowie w wieku od 6 do 9 lat);

2) czteroletni cykl nauczania – grupy wiekowe starsze (uczniowie w wieku powyżej 10 lat do 16 lat).

Badanie predyspozycji dziecka odbędzie się 27 czerwca 2020 r.  w siedzibie Zespołu Szkół w Konecku, polegać będzie na sprawdzeniu uzdolnień i predyspozycji kandydata w zakresie odpowiadającym wybranej przez kandydata specjalności kształcenia.

Termin składania podań mija 20 czerwca 2020 r.

Dokumenty do pobrania: www.koneck.eu/ zakładka: Publiczna Szkoła Muzyczna lub w Urzędzie Gminy w Konecku, pokój nr 15.

Dokumenty należy składać:

· osobiście w Urzędzie Gminy w Konecku (pokój nr 15);

· za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Urząd Gminy w Konecku ul. Włodzimierza Lubańskiego 11, 87-702 Koneck, z dopiskiem „Szkoła Muzyczna”;

· drogą elektroniczną:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Wszelkich informacji udziela p. Anna Żak - tel. 54 2722302 w. 16, 531462118 (od poniedziałku do piątku w godzinach 730 – 1530) lub e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

PODANIE O PRZYJĘCIE KANDYDATA DO PUBLICZNEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W KONECKU

INFORMATOR DLA KANDYDATÓW DO  PUBLICZNEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W KONECKU

You are here: Start SZKOŁA MUZYCZNA